Ahmet Turan Alkan.net Gayriresmi Ahmet Turan Alkan Sitesi

Sitemizde Ahmet Turan Alkan'ın 2.000'den fazla köşe yazısı bulunmakta. Aslında bu oldukça büyük bir bilgi hazinesi demek. Ancak gerek sitemizin arama fonksiyonalitesinin yetersizliği ve gerekse tasarımdaki eksikler, bizi eski yazılara dikkatimizi celbetme konusunda aciz bırakıyor. Bu yüzden internette popüler bir gruplama yöntemi olan etiketlemeyi sizlerin de yardımıyla sitemiz için hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

Bundan böyle yazıların altında "Anahtar Kelimeler" başlıklı bir konu başlığı listesi göreceksiniz. Bunlar, site yöneticilerinin veya ziyaretçilerimizin yazıyı okuduktan sonra, bu yazıyla ilgili yazdıkları anahtar kelime veya kelime gruplarının bir listesi olacaktır. Sitemizin sağ menüsünde "Konular" başlığı altındaki listede de, sitemizdeki konu başlıkları yazılmış tüm yazılar içerisindeki herhangi bir konu başlığındaki yazılara ulaşmak mümkün olacaktır. Örneğin; Ahmet Turan Alkan'ın 10 yıl önce, 5 yıl önce ve geçen ay yazdığı yazılarda bulunan "Atatürk" anahtar kelimeleri sayesinde, sağdaki Konular bölümünden "Atatürk" bağlantısına tıklandığında, bu yazıların tümü listelenecektir. Böylece Hocamız'ın yazdıkları tüm yazıları konu başlıklarına ayırarak, bir konuda Hocamız'ın tüm zamanlardaki yazılarını okuyabilme fırsatını vermiş olacağız.

Böyle kapsamlı bir işi birkaç kişinin yapması oldukça meşakkatli ve bazı açılardan da zararlı olduğundan(objektiflik açısından) bu konuda siz ziyaretçilerimizin yardımına başvuruyoruz. Lütfen okuduğunuz yazıların altında bulunan küçük form ile, yazıdaki anahtar kelimeleri ekleyiniz. Bu konudaki desteğinizden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

Bu konuyla ilgili geliştirme çalışmalarımız devam edecektir. Her türlü görüş ve önerinizi lütfen aşağıdaki yorum formundan veya iletişim formumuzdan bizimle paylaşınız.